NARA manpower agency je personální agentura zaměřující se na poskytování pomocné pracovní síly především do logistických center a výrobních společností. NARA vznikla sloučením tří personálních agentur NARA PS, Forest Management a Tripol security a je členem DeCP investing group SE.

Opíráme se především o dlouholeté zkušenosti svých teamleaderů a HR pracovníků a klade důraz na zaměstnávání prověřených občanů ČR, kteří tvoří více než 70 % z nabízeného portfolia pracovníků. Výraznou konkurenční výhodou je i celorepubliková působnost a vysoký stav pracovníků díky kterému je NARA schopna flexibilně reagovat na aktuální potřeby svých klientů vč. sezónních či náhodných výkyvů.

Dlouhodobé zkušenosti na trhu vedly k tomu, že poskytujeme celou řadu služeb, pomáhajících podnikatelům obstát na měnícím se trhu práce. Zprostředkováváme kvalitní a ověřené pracovníky s doloženými zkušenostmi v jednotlivých oborech po celé České republice. Staráme se o námi dodané pracovníky tak, abychom mohli garantovat dlouhodobou spolupráci jim i našim klientům. Základním vodítkem pro stanovení ceny jsou preference Vás jako zadavatele. Níže naleznete důležité informace týkající se našich služeb a případné budoucí spolupráce.

NARA manpower agency je certifikovanou společností dle norem ISO: 9 001 – QMS; ISO: 10 006 - PROJECT; ISO 16 360 - DATA; BS 10 012 - OOU; GDPR ready partner.

NARA mimo pomocné pracovní síly zajišťuje také odborné pracovníky pro CNC stroje, svářeče a retrakáře.

Formy spolupráce

Agenturního zaměstnávání
dočasné přidělení zaměstnanců tak, abyste se zbavili zdlouhavé procedury inzerce, pohovorů, výběru a celé agendy související se zaměstnáváním pracovníků. Základní myšlenkou této služby je řešení vašich personálních potřeb na dobu určitou, přičemž přidělení pracovníci jsou našimi zaměstnanci.

Smluv o dílo
Jedna z forem právního vztahu mezi zhotovitelem a objednatelem, kde zhotovitel se na svoje náklady a nebezpečí zavazuje provést pro objednatele dílo.

Výhodou pro Vás je snížení nákladů a hlavně zodpovědnosti ve Vašem výrobním procesu.

Podrobnosti spolupráce

Dodáváme: České popř. zahraniční pracovníky (hovořící česky), specializované řemeslníky, odpovědné vedoucí.

Fakturujeme dle dohody: za dílo, za hodinu, za úkon.

Prověřujeme: dovednosti a zkušenosti, legálnost pracovníků, zdravotní způsobilost.

Specializujeme se na: automotive, sklady a logistika, supermarkety, obsluha CNC.

Pracujeme v lokalitách: Praha, Střední Čechy, Brno, Olomouc.

Zaměstnanecké benefity

Pro naše zaměstnance poskytujeme řadu benefitů. Mezi ně patří např.:

  • Týdenní zálohy až ve výší až 4 000 Kč
  • Náborový bonus od 3 500 Kč do 10 000 Kč
  • Ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s wifi a TV
  • Doprava na a z místa výkonu práce
  • Placené volno pro výjimečné situace
  • 1 000 Kč + 1 000 Kč navíc pro loajální pracovníky
  • Penzijní připojištění
  • Multipass Card jídlo, zábava, sport a kulturní zážitky aj.

Leták s představením firmy ke stažení zde.