Aplikace i-leady.cz vznikla jako synergický nástroj propojující klienty DeCP a to především z řad Nebankovního registru, Asociace právní ochrany a Institutu aplikovaného práva. Cílem této synergie je přinést zvýšený tržní potenciál v podobě získávání nových klientů spojený s finančním přínosem v podobě vrácení finančních prostředků za nakoupené a nevyužité leady.

Tento projekt nemá za cíl nahradit či jakkoli konkurovat společnostem agregující leady, projekt žádné leady nevytváří, projekt jen umožňuje vyměnit nevyužité leady za nové.

Projekt sdružuje poskytovatele nebankovních úvěru, ale i samotné agregátory leadů a affiliate programy, kterým se nepovedlo ve své kaskádě klientů vygenerovaný lead zpeněžit.

Nákupní preference

Jednoduše si nastavíte své nákupní preference a všechny nabídky registru budou odpovídat Vašim požadavkům. Nastavit si můžete například věk, výše půjčky, cena za lead, platba za lead / provize až v případě poskytnutí aj. Nákupní preference jsou sdílené s ostatními uživateli vaší firmy. Využijete je pro Ruční nákup i automatizovaný nákup přes API.

Prodejní nastavení

Při vkládání nového leadu nám kromě konkrétních údajů sdělíte požadovanou cenu za lead či výši provize. Vkládání můžete integrovat do Vašeho prostředí a komunikovat přes API, nebo vkládat do registru přes online formulář v aplikaci. V aplikaci i přes API následně můžete sledovat, zda lead byl prodán. Kredity Vám obratem po prodeji připíšeme na Váš kreditový účet. Kredity si můžete nechat vyplatit, nebo je použít k dalšímu nákupu v rámci aplikace i-leady.cz.

Nastavení práv pro kolegy

Je nám jasné, že každý má svůj úkol. Proto jsme navrhli několik úrovní přístupu do aplikace. Zobrazované informace korespondují s náplní práce daného uživatele. Liší se zejména těmito funkcemi: právo nákupu, zobrazení historických transakcí, souhrnné statistiky aj. Kromě standardních úrovní účtů nabízíme i speciální úroveň pro call centrum.

Jednoduchý nákup leadů

V rámci aplikace i-leady.cz máte možnost automatizovaně nakupovat přes API, nebo ručně přes sekci Ruční nákup. Napojení přes API můžete využít pro integraci do Vašeho interního systému. Po uzavření smlouvy Vám poskytneme dokumentaci API v češtině a angličtině a technickou podporu. Pokud preferujete ruční nákup, nabízíme Vám možnost exportovat nakoupené leady do Excelu. Nezapomeňte si ale nejdříve nastavit své nákupní preference.

Volitelné: Black list a white list

Speciální seznamy Vám pomohou lépe a rychleji nakupovat nové leady. White list Vám zaručí první hodinu přednostní nákup a pomocí black listu se vyhnete oslovování Vašich již současných klientů. Do obou seznamů stačí přidat rodná čísla a o zbytek se postaráme my. Nemusíte se tedy bát, že byste si koupili lead, který určitě nechcete. Kapacita těchto seznamů je omezaná.

Systém je zcela v souladu s GDPR. Každý lead je na vstupu scorován v Nebankovním registru – systémem Lead-Scoring (základní eliminace nesolventních žadatelů). Cena služby je 15% z prodaných leadů / utržených finančních prostředků (platí jen prodávající strana).